Výsledky I. ročník

ONDŘEJNICKÁ PATNÁCTKA

Ski areál Opálená            1. ročník           10. října 2010

         
Muži do 40 let   /1971 a ml./ - 15 km
1. Mikulenka Peter 1982 Slezan FM 1:01:46 hod.
2. Kučinský Josef 1991 Horyshora 1:03:19
3. Wróbel Tomasz 1973 MKS Centum Dziegelow 1:04:36
4. Lukeš Petr 1992 Slezan FM 1:04:51
5. Kučera Petr 1975 SK Salix Grymov 1:07:46
6. Zemaník Jan 1990 Slezan FM 1:09:26
7. Lepíček Miroslav 1986 SSK Vítkovice 1:10:27
8. Blabla Pavel 1992 Dolní Tošanovice 1:12:24
9. Graclík Jan 1995 TJ Rožnov 1:13:26
10. Trubač David 1975 SK Valaské Království 1:17:51
11. Kaňa Václav 1989 Slezan FM 1:20:06
12. Knopp Petr 1982 EDGU Elemic Racing 1:21:24
13. Kundrát Pavel 1982 Nový Jičín 1:22:54
14. Biskup Machal 1982 Ostrava 1:23:30
15. Dinter Jiří 1973 Lučina 1:24:17
16. Tončík Petr 1971 Multip Nový Jičín 1:26:27
17. Tvrdý Tomáš 1978 FM 1:27:34
18. Stojanovič Teodor 1991 Frýdlant n. O. 1:28:02
19. Václavík Michael 1976 Ostrava 1:31:04
20. Kokeš Jiří 1979 TJ Chvojkovice Brod 1:36:54
21. Popelář Zdeněk 1978 Frenštát p.R. 2:04:30
22. Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. NF
Muži 40-49 let   /1961-1970/ - 15 km
1. Križák Ján 1970 Grafobal Skalica 1:02:07 hod.
2. Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm 1:06:18
3. Filipec Petr 1970 Slezan FM 1:08:39
4. Baláž Roman 1965 Baláž Extreme Team 1:10:16
5. Trávníček Rostislav 1968 Slezan FM 1:12:02
6. Velička Zdeněk 1962 X-AIR Ostrava 1:13:27
7. Vrobel Miroslav 1961 MK Kopřivnice 1:17:59
8. Vernarský Jaroslav 1967 Slezan FM 1:23.37
9. Hrček Richard 1969 Čeladná 1:25:42
10. Bažanowski Rostislav 1965 MK Seitl 1:26:10
11. Kosňovský Tomáš 1965 Čeladná 1:55:12
12. Kučera Martin 1965 Ostrava 2:05:10
13. Šindelek Daniel 1965 Slezan FM NF
Muži 50 - 59 let  /1951 - 1960/ - 15 km
1. Najdek Bohumír 1955 Racing Olešná 1:21:34 hod.
2. Pavlica Oldřich 1960 Čeladná 1:24:44
3. Skomorowski Stanislaw 1957 SBD Energetik Rybnik 1:26:16
4. Smola Josef 1951 MK Seitl Ostrava 1:32:42
5. Marcaník Jan 1956 Sokol Pstruží 1:34:03
6. Kvita Josef 1951 MK Kopřivnice 1:38:23
7. Bohatý Tomáš 1959 Jump sport 1:47:35
Muži nad 60 let /1950 a st./ - 15 km
1. Sviták Stanislav 1950 AK Žilina 1:20:41 hod.
2. Vodička Jan 1945 MK Radslavice 1:22:36
3. Holec František 1946 Slezan FM 1:31:43
4. Rechtenberg Karel 1947 PJR Frenštát 1:33:09
5. Beskydský Dědek 1945 Klub důchodců 1:38:13
6. Navara Petr 1945 MK Kopřivnice 1:39:52
7. Balko Peter 1944 KČT Lysá Hora 1:40:34
Ženy do 34 let /1976 a mladší/ - 15 km
1. Esentiérová Adéla 1988 Baláž extreme team 1:23:06 hod.
2. Kučerová Martina 1992 Ostrava 1:51:15
Ženy nad 35 let /1975 a starší/ - 15 km
1. Šádková Irena 1969 X-AIR Ostrava 1:14:12 hod.
2. Biolková Jana 1974 Vratimov 1:17:58
3. Pachtová Iva 1970 MK Seitl Ostrava 1:39:10
4. Kučerová Jana 1965 Ostrava 2:04:36
         

Závody mládeže

Dívky 2003 a ml - 150 m
1. Ningerová Klára 2003 Slezan FM 0:35 min.
2. Gajdošíková Tereza 2003 Slezan FM 0:38
3. Akerele Mojisola 2003 Slezan FM 0:40
4. Krtková Magdaléna 2003 FM 0:41
5. Štalzerová Aneta 2003 Slezan FM 0:43
6. Kučerová Zuzana 2004 Grymov 0:50
7. Polohová Karolína 2005 Čeladná 0:52
8. Kundelová Adéla 2006 Nové Dvory 1:00
9. Kvášová Barbora 2007 Frýdlant n.O. 1:15
10. Hegarová Kristýna 2007 Rožnov 1:20
11. Říhová Eliška 2008 Frýdlant n.O. 1:46
12. Maštalířová Hana 2005 MŠ FM NF
Chlapci 2003 a ml - 150 m
1. Marciňa Jan 2003 FM 0:38 min.
2. Sedláček Michael 2003 Slezan FM 0:39
3. Vybíral Albert 2003 Pstruží 0:41
4. Sznapka Vojtěch 2003 Ostrava 0:42
5. Carbol Jan 2003 Slezan FM 0:43
6. Skotnica Ondřej 2003 FM 0:44
7. Štalzer Adam 2003 Slezan FM 0:45
8. Manestar Marvin 2004 Ostavice 0:46
9. Vybíral Antonín 2005 Pstruží 0:53
10. Vykoukal Štěpán 2004 Ostrava 0:57
11. Drahotuský Vojtěch 2004 FM 0:58
12. Říha Prokop 2006 Frýdlant n. 0. 1:07
13. Rokyta Yannick 2005 Frýdlant 1:11
14. Kundrát Tadeáš 2008 Frýdlant n. 0. 2:19
Dívky 2001/2002 - 300 m
1. Kopcová Eliška 2001 Slezan FM 2:30 min.
2. Mynářová Natálie Laura 2001 MTB Ondřejník 2:35
3. Kotásková Tereza 2001 Slezan FM 2:46
4. Lednická Veronika 2001 Slezan FM 3:04
5. Kupcová Marie Anna 2001 Slezan FM 3:05
6. Tončiková Michaela 2001 Multip Nový Jičín 3:12
7. Rokytová Dana 2002 Frýdlant n. O. 3:25
         
Chlapci 2001/2002 - 300 m
1. Holub Lukáš 2001 Slezan FM 2:22 min.
2. Skotnica Lukáš 2001 Slezan FM 2:26
3. Šostý Michael 2001 1.ZŠ 2:29
4. Skuplík Šimon 2001 Slezan FM 2:39
5. Šlachta Cyril 2001 Slezan FM 2:41
6. Kučera Michal 2001 Ostrava 2:42
7. Pajdla Vojtěch 2001 Slezan FM 2:55
8. Rybář Vojtěch 2002 Slezan FM 2:57
9. Hlisnikovský Dominik 2002 Slezan FM 3:01
10. Navrátil Maxmilián 2002 Slezan FM 3:16
Dívky 1999/2000 - 900 m
1. Škanderová Kristýna 1999 Slezan FM 5:07 min.
2. Hustá Karolína 1999 Slezan FM 5:14
3. Uherková Tereza 1999 Slezan FM 5:17
4. Pavlásková Petra 1999 Slezan FM 5:18
5. Gazdová Beáta 2000 Slezan FM 5:47
6. Bohatá Anna 1999 Slezan FM 5:55
         
Chlapci 1999/2000 - 900 m
1. Kváš Jan 2000 Slezan FM 5:00 min.
2. Skotnica Tomáš 1999 FM 5:22
3. Szymala Tomáš 2000 Slezan FM 5:23
4. Francek Dominik 1999 Slezan FM 5:40
5. Kvasňák Michal 2000 Slezan FM 5:41
6. Kučera Lukáš 1999 Grymov 6:03
         
Dívky 1997/1998 - 900 m
1. Pišteková Eva 1998 Slezan FM 4:46 min.
2. Benčová Helena 1998 Slezan FM 4:57
3. Rašková Iveta 1998 Slezan FM 5:22
4. Krtková Kateřina 1998 Slezan FM 5:26
5. Čaganová Monika 1998 Slezan FM 6:16
6. Milatová Hana 1997 Čeladná 7:26
7. Ružičková Adriana 1998 Ostravice 7:29
8. Bartoňková Jana 1997 Čeladná 8:33
         
Chlapci 1997/1998 - 900 m
1. Smetana Jonáš 1997 LK Veřovice 4:49 min.
2. Janeček Dominik 1998 Slezan FM 4:53
3. Haltof Dominik 1998 Slezan FM 5:27
4. Hyner Petr 1998 Čeladná 5:44
5. Dětský Patrik 1998 Čeladná 5:57
6. Mohyla Patrik 1997 Čeladná 6:45
         
Dívky 1995/1996 - 900 m
1. Siebeltová Veronika 1996 Slezan FM 4:58 min.
2. Siebeltová Kateřina 1996 Slezan FM 5:04
3. Hünerová Blanka 1996 Slezan FM 5:21
         
Chlapci 1995/1996 - 900 m
1. Szymala Pavel 1995 Slezan FM 4:21 min.
2. Hrivňák Daniel 1996 LK veřovice 4:26
3. Rodný Martin 1996 Ostravice 4:27
4. Výskala Nicolas 1995 Ostravice 4:30
         
Dívky 1993/1994 - 1500 m
1. Čaganová Petra 1993 Slezan FM 8:09 min.
2. Moškořová Veronika 1993 Slezan FM 8:53
3. Mynářová Gabriela 1994 MTB Ondřejník 10:14
         
Chlapci 1993/1994 - 1500 m
1. Fojtík václav 1994 LK Veřovice 6:03 min.
2. Filipec Tomáš 1993 Slezan FM 6:07
3. Šutora Ladislav 1994 Slezan FM 6:46
4. Kohut Martin 1994 Dolní Tošanovice 6:51
Závod proběhl za slunečného počasí, při teplotě 14°C. Hlavnímu závodu předcházely závody mládeže, 
ve kterých startovalo celkem 83 dětí. V hlavním závodě startovalo 55  běžců.
         
              Hlavní rozhodčí : Josef Nejezchleba Ředitel závodu: Petr Mikeska

Další