Výsledky II. ročník

ONDŘEJNICKÁ PATNÁCTKA

Ski areál Opálená            2. ročník          9. října 2011

Muži do 40 let   /1972 a ml./ - 15 km    
1. Dlugosz Andrej 1978 Polsko 0:57:39 hod.
2. Wosik Daniel 1980 Montrail Polsko 0:59:08
3. Bierczak Maciej 1991 Polsko 1:01:00
4. Horák Ondřej 1975 X-AIR Ostrava 1:01:40
5. Lepiarz Sylwester Krzysztof 1993 Polsko 1:04:15
6. Michna Pavel 1975 Slezan FM 1:05:59
7. Wróbel Tomasz 1973 MKS Centum Dziegelow 1:07:03
8. Vítek Miroslav 1972 Jiskra Ústí nad Orlicí 1:07:33
9. Perez Losada David 1988 Španělsko 1:07:38
10. Jarco Dominik Sebastian 1993 Polsko 1:08:31
11. Vlček Tomáš 1980 Komárny Zubří 1:08.33
12. Dvořák Pavel 1982 Biatlon Prostějov 1:09:14
13. Ponek Tibor 1976 Stavo-servis Čadca 1:10:15
14. Zemaník Jan 1990 Slezan FM 1:10:23
15. Blabla Tomáš 1982 Bystré 1:11:50
16. Křenek Radek 1986 Groš team 1:11:59
17. Skopalík Zbyněk 1978 KVS Námešť na Hané 1:12:02
18. Flaša David 1989 Frýdlant n. O. 1:13:40
19. Kaleta Daniel 1982 Hrádek 1:14:00
20. Polašek Tomáš 1984 LBK Kopřivnice 1:14:25
21. Lipták Radim 1979 Pepa team FM 1:14:59
22. Blabla Pavel 1992 D.Tošanovice 1:16:18
23. Letko Miroslav 1981 Manín Pov.Bystrica SK 1:16:30
24. Havránek Lukáš 1987 Metan trials 1:16:33
25. Říha Pavel 1977 Frýdlant n. O. 1:16:39
26. Volný Petr 1979 TJ Gumárný Zubří 1:17:40
27. Chýlek Patrik 1973 CK Frenštát p.R 1:17:53
28. Neuwirth Jan 1980 Frenštát p.R 1:18:27
29. Kundrát Pavel 1982 Nový Jičín 1:18:44
30. Fojtík Zdeněk 1980 Brodek u Přerova 1:19:06
31. Chmela Tomáš 1974 Ostrava 1:19:42
32. Koníř Vojtěch 1991 Hutisko Solanec 1:19:45
33. Belej David 1981 FM 1:21:11
34. Němeček Martin 1973 HC Valašská Bystřice 1:22:27
35. Kowalik Karel 1988 Čeladná 1:23:27
36. Mazánek Valdimír 1979 Ostrava 1:23:57
37. Helcel Richard 1972 Havířov 1:24:16
38. Hrubý Daniel 1983 Ostrava 1:24:42
39. Viej Radomír 1976 Lubno 1:27.07
40. Martinák Tomáš 1977 SK Val.Království 1:27:21
41. Fulnek Matěj 1990 Lhotka 1:29:10
42. Gilar Lukáš 1976 Tichá 1:29:29
43. Balog Lukáš 1990 Lhotka 1:30:01
44. Pavlíček Jakub 1992 Kozlovice 1:32:01
45. Kokeš Jiří 1979 Čeladná 1:34:27
46. Popelář Zdeněk 1978 Frenštát p.R 1:39:01
47. Czudek Stanislav 1972 Jablunkov 1:42:35
48. Blucha Richard 1990 Slimáci Ostrava 1:43:01
49. Hrtánek Lukáš 1986 FM 1:50:42
50. Filipec Petr 1984 Groš team DNF
Muži do 40 - 49 let /1962 - 1971/ - 15 km    
1. Kovačík Luboš 1966 ŠKP Žilina 1:01:36 h
2. Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm 1:04:47
3. Koleda Zdeno 1971 MK Rajec SK 1:05:07
4. Sventek Ladislav 1965 ŠKP Čadca 1:05:56
5. Baláž Roman 1965 Baláž Extreme Team 1:09:46
6 Trávníček Rostislav 1968 Slezan FM 1:10:42
7 Šindelek Daniel 1965 Slezan FM 1:10:52
8 Hejný Martin 1968 BSO Rabbit 1:17:59
9 Navrátil Marek 1971 Opava 1:18:50
10 Jorníček Petr 1965 MK Seitl Ostrava 1:21:09
11 Hrček Richard 1969 Čeladná 1:23:49
12 Kolařík Pavel 1967 Frýdecko-Místečtí Bikeři 1:25:03
13 Chrostek Pavel 1965 Frýdecko-Místečtí Bikeři 1:26:34
14 Vernarský Jaroslav 1967 Slezan FM 1:30:29
15 Lanc Martin 1983 Havířov 1:31:36
16 Lubojacki Kamil 1971 1. Běžecký Jablunov 1:32:32
17 Slíž Martin 1969 Havířov 1:34:00
18 Valica Dušan 1969 Havířov 1:34:04
19 Ďásek Aleš 1966 Portaflex 1:36:51
20 Žák Miroslav 1962 Čeladná 1:39:05
21 Tichopád Luděk 1967 Nový Jíčin 2:05:12
Muži 50 - 59 let  /1952 - 1961/ - 15 km    
1. Racz Štefan 1961 Kysak SK 1:07:11 h
2. Zátopek Jiří 1960 MK Kopřivnice 1:10:37
3. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 1:12:03
4. Šmíd Jan 1661 Ski Alp Veterán Team 1:12:44
5. Martynek Ladislav 1959 SKI Mosty 1:15:46
6. Vrága Vladimír 1953 Baška 1:18:01
7 Pavlica Oldřich 1960 Čeladná 1:20:07
8 Bohatý Tomáš 1959 Jump sport FM 1:21:24
9 Najdek Bohumír 1955 Racing Olešná 1:23:03
10 Mizera Ladislav 1953 TJ Gumárny Zubří 1:24:32
11 Marcaník Jan 1956 Sokol Pstruží 1:24:48
12. Tománek Pavel 1955 LKV Veřovice 1:25:10
13. Talaš Jaromír 1954 SKD Otrokovice 1:28:35
14. Žarlok Zdeněk 1958 Baška 1:29:31
15. Přívětivý Miroslav 1953 KHB Radegast Příbor 1:29:37
16. Kolčárek Rostislav 1961 Frýdecko-Místečtí bikeři 1:32:43
17. Fojcik Vavřinec 1959 Třinec 1:35:23
18. Martinák Zdeněk 1960 Slezan FM 1:37:59
19. Vojtek Libor 1958 Ostrava 1:41:44
Muži nad 60 let /1951 a st./ - 15 km    
1. Sviták Stanislav 1950 AK Žilina 1:20:46 h
2 Kvita Josef 1951 MK Kopřivnice 1:21:40
3 Smola Josef 1951 MK Seitl Ostrava 1:24:18
4 Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 1:27:55
5 Balko Peter 1944 KČT Lysá Hora 1:34:46
6 Dědek Beskydský 1945 Klub důchodců 1:35:58
7 Navara Petr 1945 MK Kopřivnice 1:41:11
8 Holec František 1946 Slezan FM 1:44:33
         
         
Ženy do 34 let /1977 a mladší/ - 15 km    
1. Pastorová Petra 1977 MK Seitl Ostrava 1:14:31 h
2. Bluchová Kateřina 1983 AK Kroměříž 1:15:07
3 Esentiérová Adéla 1988 Baláž Extreme Team 1:19:22
4 Zbořilová Ivana 1982 Baláž Extreme Team 1:20:19
5 Szotkowská Lucie 1977 Mosty u Jablunkova 1:22:04
6 Krstevová Andrea 1985 SSK Vítkovice 1:24:41
7 Kawloková Beáta 1989 1. Běžecký Jablunkov 1:29:45
8 Maleňáková Aneta 1983 HC Valašská Bystřice 1:32:37
9 Poneková Lenka 1977 Čadca 1:50:23
Ženy nad 35 let /1976 a starší/ - 15 km    
1. Zatorska Izabela 1962 Polsko 1:12:01 h
2 Delingerová Marie 1976 Šternberk 1:18:45
3 Balošáková Anna 1961 Slovensko 1:23:55
4 Martikánová Alice 1976 Horolezci FM 1:26:23
5 Hájková Lenka 1969 Fryčovice 1:29:02
6 Hanáková Miroslava 1966 Sokol Bučovice 1:30:57
7 Machalická Libuše 1964 Olomouc 1:31:34
8 Šokalová Ludmila 1956 Slezan FM 1:31:59
9 Kuchařová Libuše 1962 MK Seitl Ostrava 1:37:38
10 Kopcová Eva 1971 Slezan FM 1:47:23

Závody mládeže

Dívky 2004 a ml - 130 m
1. Chovanečková Nikola 2005 Štramberk 21.7 s
2 Bačová Lucie 2004 LBK Kopřivnice 22.2
3 Soukalová Hana 2004 LBK Kopřivnice 24.0
4 Bizoňová Kristýna 2004 Slezan FM 24.7
5 Sopuchová Pavla 2004 LBK Kopřivnice 27.0
6 Gilasová Kateřina 2004 Tichá 28.3
7 Chýlková Natálie 2005 Tichá 28.4
8 Maštalířová Hana 2005 Slezan FM 28.8
9 Kvašová Barbora 2007 Slezan FM 30.3
10 Vaňková Tereza 2006 Vratimov 38.1
11 Burkovičová Ellen 2008 FM 39.0
12 Říhová Eliška 2008 Frýdlant n.O. 39.5
13 Pavlicová Lucie 2008 Čeladná 48.2
Chlapci 2004 a ml - 130 m
1 Sýkora Marek 2004 1. Běžecký Jablunkov 21.3 s
2 Chrostek Martin 2004 Slezan FM 24.3
3 Vybíral Antonín 2005 Pstruží 24.8
4 Navrátil Sam 2005 Čeladná 26.5
5 Říha Prokop 2006 Frýdlant n.O. 27.2
6 Gnojek Petr 2005 FM 36.5
7 Gnojek Jan 2007 FM 39.1
8 Kundra Tadeáš 2008 Frýdlant n.O. 58.2
9 Popelář Filip 2008 Frenštát p.R. 59.0
10 Zbořil Vít 2009 Šenov 63.5
Dívky 2002/2003 - 300 m
1. Pokorná Barbora 2002 Vítkovice 1:19.9 min
2 Ningerová Klára 2003 Slezan FM 1:22.9
3 Pánková Denisa 2002 Slezan FM 1:23.6
4 Masnicová Simona 2002 1.Běžecký Jablunkov 1:24.5
5 Mynářová Amálie 2003 Slezan FM 1:26.4
6 Novotná Sára 2002 Slezan FM 1:26.7
7 Czudková Markéta 2002 1.Běžecký Jablunkov 1:34.0
8 Zajícová Vendula 2003 Čeladná 1:38.2
9 Hraško Terezie 2002 Slezan FM 1:41.1
10 Akerele Mojisola 2003 Slezan FM 1:41.4
11 Sakalová Andrea 2003 Slezan FM 1:45.2
12 Štalzerová Aneta 2003 Slezan FM 1:47.4
13 Krtková Magdaléna 2003 FM 1:57.7
Chlapci 2002/2003 - 300 m
1. Kohoutek  Tomáš 2002 Ostrava 1:17.1 min
2 Lubojacki Jan 2002 1.Běžecký Jablunkov 1:17.5
3 Dorotík Robin 2003 Slezan FM 1:22.7
4 Borák Matěj 2002 Slezan FM 1:28.1
5 Šmíd Roman 2002 Ostrava 1:29.9
6 Burkovič Lukáš 2002 Slezan FM 1:30.3
7 Vaněk Petr 2002 Vratimov 1:32.4
8 Kurečka Daniel 2003 Čeladná 1:35.2
9 Čajánek Jan 2002 Čeladná 1:36.6
10 Skotnica Ondřej 2003 FM 1:36.9
11 Vybíral Albert 2003 Pstruží 1:43.8
12 Štalzer Adam 2003 Slezan FM 1:51.7
13 Mikeska Petr 2003 Čeladná 1:56.3
14 Štefek Lukáš 2002 6.ZŠ FM 1:57.4
Dívky 2000/2001 - 600 m
1. Kopcová Eliška 2001 Slezan FM 2:54.7 min
2 Štefková Iva 2000 1.Běžecký Jablunkov 3:03.8
3 Gazdová Beáta 2000 Slezan FM 3:07.0
4 Matuszynská Adéla 2001 Vítkovice 3:10.8
5 Swierkošová Jana 2001 Slezan FM 3:13.6
6 Barvíková Taťána 2001 Slezan FM 3:38.7
7 Vaňková Lucie 2000 Vratimov 3:43.7
8 Šmídová Sára 2000 Ostrava 3:53.1
9 Zajícová Michaela 2001 Čeladná 4:10.8
10 Chýlková Patricie 2001 Tichá 4:33.5
Chlapci 2000/2001 - 600 m
1. Kváš Jan 2000 Slezan FM 2:46.4 min
2 Mazoch Jan 2001 TJ Frenštát 2:51.9
3 Szymala Tomáš 2000 Slezan FM 3:01.4
4 Kučera Michal 2001 Ostrava 3:02.4
5 Skuplík Šimon 2001 Slezan FM 3:10.2
6 Skotnica Lukáš 2001 Slezan FM 3:12.1
7 Žák Adrian 2000 Čeladná 3:38.7
8 Těšík Michal 2001 SKI and GO Trojanovice 3:50.0
Dívky 1998/1999 - 900 m
1. Benčová Helena 1998 Slezan FM 4:12.4 min
2 Pišteková Eva 1998 Slezan FM 4:26.2
3 Lubojacká Ivana 1998 1. Běžecký Jablunkov 4:30.7
4 Krtková Kateřina 1998 Slezan FM 4:42.7
5 Lisníková Soňa 1998 Slezan FM 4:48.8
6 Pavlásková Petra 1999 Slezan FM 4:55.9
7 Macurová Barbora 1999 Frýdlant n.O. 5:09.1
8 Rašková Iveta 1998 Slezan FM 5:12.8
9 Čaganová Monika 1998 Slezan FM 5:19.2
10 Svobodová Julie 1998 Frenštát p.R. 5:19.7
11 Bohatá Anna 1999 Jump sport FM 5:30.0
12 Soliková Martina 1999 Lhotka 5:54.7
Chlapci 1998/1999 - 900 m
1. Haltof Dominik 1998 Slezan FM 4:02.7 min
2 Janeček Dominik 1998 Slezan FM 4:16.1
3 Szotkowski Ondřej 1999 Mosty u Jablunkova 4:25.0
4 Martinák Zdeněk 1998 Slezan FM 4:43.7
5 Skotnica Tomáš 1999 FM 4:46.4
6 Francek Dominik 1999 Slezan FM 4:57.2
7 Ďásek Martin 1998 Gymnastický klub Vítkovice 5:32.8
Dívky 1996/1997 - 900 m
1. Siebeltová Veronika 1996 Slezan FM 4:12.0 min
2 Siebeltová Kateřina 1996 Slezan FM 4:23.7
3 Závorková Natálie 1996 Slezan FM 4:44.4
Chlapci 1996/1997 - 900 m
1. Gaura Adam 1996 TŽ Třinec 3:49.7 min
2 Smetana Jonáš 1997 LK Veřovice 3:52.2
3 Hrivňák Daniel 1997 LK Veřovice 3:54.8
4 Byrtus Tomáš 1997 1.Běžecký Jablunkov 4:07.5
5 Říha Patrik 1997 Slezan FM 4:16.5
6 Raška Daniel 1996 Slezan FM 4:18.8
7 Vaněk Jan 1997 Vratimov 5:37.2
         
Dívky 1994/1995 - 1500 m
1. Siebeltová Veronika 1996 Slezan FM 6:32.3 min.
2 Siebeltová Kateřina 1996 Slezan FM 6:32.8
3 Benčová Helena 1998 Slezan FM 6:34.5
4 Vašková Lucie 1994 Mendelová škola Novy Jičín 8:03.8
Chlapci 1994/1995 - 1500 m
1. Fojtík Václav 1994 LK Veřovice 5:01.8 min.
2 Szymala Pavel 1995 Slezan FM 5:30.9
3 Rodný Martin 1995 FM 5:39.1
4 Jurek Michael 1995 Kunčice p.O. 6:02.8



Závod proběhl za chladného počasí s přeháňkami, při teplotě 6°C.
 
Celkem startovalo 222 závodníků, z toho 105 v závodech mládeže a 117 v hlavním závodě.
         
              Hlavní rozhodčí : Josef Nejezchleba Ředitel závodu: Petr Mikeska

Další