Výsledky III. ročník

ONDŘEJNICKÁ PATNÁCTKA

Ski areál Opálená       3. ročník          7. 10. 2012

Muži do 39 let   /1973 a ml./ - 15 km čas
1 Dlugosz  Andrej 1978 Polsko 0:57:22 hod
2 Homoláč Jiří 1990 AK Kroměříž 1:00:36
3 Wosik Daniel 1980 Polsko 1:01:49
4 Kučera Martin 1980 VSK Univerzita Brno 1:02:30
5 Kasalík Radim 1981 Prajzský BK Kravaře 1:06:07
6 Zemaník Jan 1990 Salomon-svunto CZE 1:07:07
7 Pavlík Vít 1973 Galaxy team hranice 1:09:39
8 Říha Pavel 1977 Frýdlant n.O. 1:11:47
9 Křenek Radek 1986 Vinotéka u Karla, Frenštát 1:12:18
10 Flaša David 1989 Frýdlant n.O. 1:12:21
11 Macíček Martin 1975 Životice 1:14:08
12 Blabla Tomáš 1982 Janovice Bystré 1:14:15
13. Kovalík Karel 1988 Čeladná 1:15:24
14. Choleva Petr 1974 Lítací jelen 1:16:07
15. Neuwerth Jan 1980 Můj fyzioterapeut.cz 1:16:35
16. Suchánek Lukáš 1979 KHB Radegast 1:16:36
17. Beneš Pavel 1986 SK VH team 1:16:59
18. Hrubý Daniel 1983 VZS Ostrava 1:18:16
19. Dinter Jiří 1973 Pepa Team FM 1:19:09
20. Siročák Petr 1978 XXX CF 1:24:06
21. Nevřela Michal 1981 Baláž extreme team 1:24:08
22. Maniš Martin 1982 Frenštát 1:26:01
23. Vaňko Oldřich 1974 Frenštát 1:29:42
24. Beneš Daniel 1981 SK VH team 1:31:01
25. Ježíšek Jiří 1992 Ostrava 1:31:13
26. Lampa Martin 1989 Příbor 1:33:06
27. Wendzel Tomáš 1975 Čeladná 1:33:18
28. Beremlijski Petr 1976 VZS Ostrava 1:33:58
29. Hrček Jan 1994 Čeladná 1:34:59
30. Kokeš Jiří 1979 Čeladná 1:35:57
31. Částečka Roman 1973 Hrabůvka 1:36:46
32. Marek Lukáš 1993 Ostrava 1:38:44
33. Popelář Zdeněk 1978 Beskydští lenoši 1:39:17
34. Halamíček Marek 1975 Frenštát 1:41:10
35. Landsberger Filip 1979 Pepa Team FM 1:43:46
36. Kratochvíl Jan 1973 Ostrava 2:02:56
37. Šafarčík Radek 1989 Opava 2:08:18
  Lichý Tomáš 1994 TJ TŽ Třinec NF
  Fajnor Michal 1979 Čeladná NF
  Schreier Jakub 1986 Čeladná NF
Muži 40-49 let   /1963-1972/ - 15 km  
1 Kováček Luboš 1966 ŠKP Žilina 1:03:40 hod
2 Šindelek Vladan 1967 TIS Vilhelm FM 1:06:34
3 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice 1:07:26
4 Baláž Roman 1965 Baláž extreme team 1:10:49
5 Šindelek Daniel 1965 Pepa Team FM 1:11:43
6 Trávníček Rostislav 1968 Pepa Team FM 1:12:52
7 Helcel Richard 1972 SAK Karviná 1:14:37
8 Šnevajs Radomír 1963 KHB Radegast 1:18:34
9 Wojtyla Jaromír 1970 VZS Ostrava 1:18:55
10 Bielesz Josef 1965 1. běžecký Jablunkov 1:18:58
11 Kubienka Libor 1965 Hrádek 1:20:25
12 Kaláb Dalibor 1972 Eurofoam 1:20:54
13. Tabach Tomáš 1966 Kozlovice 1:25:01
14. Hrček Richard 1969 Čeladná 1:25:56
15. Škapa Marek 1971 X-AIR Ostrava 1:25:59
16. Supik Marius 1969 1. Běžecký Jablunkov 1:27:43
17. Lubojacki Kamil 1971 1. Běžecký Jablunkov 1:29:01
18. Ďas Aleš 1966 Ostrava 1:35:58
19. Vernarský Jaroslav 1967 Slezan FM 1:39:48
Muži 50 - 59 let   /1953 - 1962/ - 15 km  
1 Škrabánek Petr 1960 Bílovec 1:09:23
2 Zátopek Jiří 1960 MK Kopřivnice 1:11:14
3 Martynek Vladislav 1959 SKI Mosty 1:11:17
4 Walek Bronislav 1957 Hrádek 1:15:01
5 Smutný Zdeněk 1957 AHA Vyškov 1:16:19
6 Pavlica Oldřich 1960 Čeladná 1:21:17
7 Marcaník Jan 1956 Sokol Pstruží 1:27:08
8 Fojcik Vavřinec 1959 TŽ Třinec 1:28:00
9 Březina Ladislav 1961 Ostravice 1:30:06
10 Žák Miroslav 1962 Čeladná 1:30:10
11 Tomanec Karel 1958 Vinotéka u Karla Frenštát 1:30:47
12 Vojtek Libor 1958 Kunčice p. Ondřejníkem 1:41:09
13 Martinák Zdeněk 1960 Slezan FM 1:42:47
14 Mikeska Pavel 1960 Čeladná 1:47:22
Muži na 60 let   /1952 a starší/ - 15 km  
1 Sviták Stanislav 1950 MK Seitl Ostrava 1:17:59 hod
2 Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 1:19:44
3 Kvita Josef 1951 MK Kopřivnice 1:31:28
4 Rechtenberg Karel 1947 Frýdlant n.O. 1:41:59
5 Balko Peter 1944 STP Frýdlant n.O. 1:43:18
Ženy do 34 let /1978 a ml./- 15 km  
1 Esentierová Adéla 1988 Baláž extreme team 1:14:22 hod
2 Kudělková Eva 1984 Brno 1:29:31
3 Mrozková Ivana 1987 Třinec 1:42:02
Ženy nad 35 let /1977 a starší/ - 15 km  
1 Pastorová Petra 1977 MK Seitl Ostrava 1:08:39 hod
2 Zatorská Isabela 1962 Puma Running team 1:14:03
3 Szotkowská Lucie 1977 1. Běžecký Jablunkov 1:19:20
4 Rampírová Klára 1971 Czech adidas AR team 1:22:26
5 Hynštová Marie 1957 AHA Vyškov 1:22:59
6 Gacon Sylwia Karolina 1975 Polsko 1:24:14
7 Stehlíková Jitka 1976 AK Kroměříž 1:25:34
8 Bieleszová Miluše 1966 1. Běžecký Jablunkov 1:27:07
9 Kopcová Eva 1971 Slezan FM 1:42:21
10 Fajkusová Petra 1973 Praha 1:42:26
11 Ochozková Jitka 1963 Maraton Seitl klub 1:46:28
12 Máchová Markéta 1977 Hukvaldy 1:47:23
13 Kučerová Jana 1965 Ostrava 1:58.37

ZÁVODY MLÁDEŽE

Dívky 2005 a ml. - 300 m
1 Chovanečková Nikola 2005 LB Kopřivnice 1:19 min.
2 Sikorová Markéta 2005 1.Běžecký Jablunkov 1:21
3 Novák Nicol 2005 Kopřivnice 1:27
4 Březinová Lucie 2005 Frýdlant 1:30
5 Maštalířová Hana 2005 Slezan FM 1:31
6 Chromíková Emma 2007 Pstruží last breath 1:52
7 Kvášová Barbora 2007 FM 1:59
8 Šnevajsová Anna 2005 KHB Radegast 2:01
9 Burkovičová Ellen 2008 FM 2:04
10 Šenkeříková Lucie 2008 Kopřivnice 2:30
11 Němcová Agáta 2007 Frýdlant Meoris Watch Team 2:36
12 Bizoňová Marie 2008 FM 3:56
13. Pavlicová Lucie 2008 Čeladná NF
Chlapci 2005 a ml. - 300 m
1 Surovec David 2005 SSK Vítkovice 1:24 min.
2 Vlk Martin 2005 Slezan FM 1:28
3 Hájovský Josef 2005 Slezan FM 1:29
4 Říha Prokop 2006 Slezan FM 1:38
5 Skotnica Jiří 2005 Slezan FM 1:45
6 Černiák Vojtěch 2006 Tom Divočáci 1:47
7 Bizoň Pavel 2007 FM 2:11
8 Popelář Filip 2008 Beskydští Lenoši 2:36
9 Šnevajs Samuel 2008 KHB Radegast NF
10 Chovaneček David 2009 Štranberk NF
11 Surovec Matyáš 2010 SSK Vítkovice NF
Dívky 2003-2004 - 300 m
1. Supiková Kateřina 2003 1.Běžecký Jablunkov 1:15 min.
2 Ningerová Klára 2003 Slezan FM 1:16
3 Juřičná Žaneta 2004 Slezan FM 1:19
4 Lubojacká Zuzana 2003 1.Běžecký Jablunkov 1:20
5 Bizoňová Kristýna 2004 Slezan FM 1:29
6 Akerele Mojisola 2003 Slezan FM 1:31
7 Gajdošíková Tereza 2003 Slezan FM 1:32
8 Mynářová Amálie 2003 Slezan FM 1:36
9 Skotnicová Eliška 2003 Slezan FM 1:36
10 Štalzerová Aneta 2003 Slezan FM 1:40
11 Bartoňová Veronika 2004 Veřovice 1:48
         
         
         
Chlapci 2003-2004 - 300 m
1 Sikora Marek 2004 1.Běžecký Jablunkov 1:13 min.
2 Dokoupil Adam 2003 Slezan FM 1:14
3 Šimčák Tobiáš 2004 LSK FM 1:17
4 Vlk Lukáš 2003 Slezan FM 1:20
5 Dorotík Robin 2003 Slezan FM 1:21
6 Skotnica Ondřej 2003 Slezan FM 1:25
7 Pavelek Jiří 2003 Slezan FM 1:26
8 Chrostek Martin 2004 LSK FM 1:28
9 Kurečka Daniel 2003 Čeladná 1:30
10 Navrátil Benjamín 2004 FM 1:30
11 Štalzer Adam 2003 Slezan FM 1:37
12 Mikeska Petr 2003 Čeladná 1:41
Dívky 2001/2002 - 900 m
1 Kopcová Eliška 2001 Slezan FM 4:11 min.
2 Pražáková Anežka 2001 TJ Frenštát 4:13
3 Swierkošová Jana 2001 Slezan FM 4:31
4 Novotná Sára 2002 Slezan FM 4:47
5 Sikorová Denisa 2001 1.Běžecký Jablunkov 4:52
6 Masnicová Simona 2002 1.Běžecký Jablunkov 4:56
7 Zdražilová Zoe 2002 Sokol Opava 5:04
8 Barvíková Taťána 2001 Slezan FM 5:08
9 Pánková Denisa 2002 Slezan FM 5:15
10 Dokoupilová Anička 2001 Slezan FM 5:16
11 Žurovcová Magdaléna 2002 Slezan FM 5:23
12 Legerská Adéla 2001 Slezan FM 5:43
13. Mikesková Iveta 2002 Slezan FM 5:57
14. Zemaníková Anna 2002 Ostravice 6:00
15. Nováková Klára 2002 Slezan FM NF
Chlapci 2001/2002 - 900 m
1 Haman Jakub 2002 LSK FM 4:22 min.
2 Lubojacki Jan 2002 1.Běžecký Jablunkov 4:36
3 Skotnica Lukáš 2001 Slezan FM 4:40
4 Skuplík Šimon 2001 Slezan FM 4:55
5 Sikora Kamil 2002 1. Běžecký Jablunkov 5:03
6 Byrtus Kryštof 2002 Slezan FM 5:26
7 Burkovič Lukáš 2002 Slezan FM 5:44
8 Rybář Vojtěch 2002 Slezan FM 6:18
Dívky 1999/2000 - 900 m
1 Rampírová Julie 1999 TJ Frenštát 4:11 min.
2 Pavlásková Petra 1999 Slezan FM 4:18
3 Škanderová Kristýna 1999 Slezan FM 4:27
4 Uherková Tereza 1999 Slezan FM 4:38
5 Bencová Tereza 1999 Slezan FM 4:40
6 Gazdová Beáta 2000 LSK FM 4:56
7 Štefková Iva 2000 1.Běžecký Jablunkov 4:58
8 Švantnerová Petra 2000 Slezan FM 5:32
9 Košťálová Pavla 1999 Pstruží 6:56
         
         
Chlapci 1999/2000 - 900 m
1 Szotkowski Ondřej 1999 TJ TŽ Třinec 3:59 min.
2 Pražák Vojtěch 2000 TJ Frenštát 4:09
3 Kváš Jan 2000 Slezan FM 4:16
4 Skotnica Tomáš 1999 FM 4:20
5 Mazoch Lubomír 1999 TJ Frenštát 4:33
6 Francek Dominik 1999 Slezan FM 4:51
7 Szymala Tomáš 2000 Slezan FM 5:03
8 Tkáč Vitězslav 1999 Tom Divočáci 5:33
9 Němec Ondřej 2000 Frýdlant Meoris Watch Team 5:43
Dívky 1997/1998 - 900 m
1 Benčová Helena 1998 Slezan FM 3:57 min.
2 Krtková Kateřina 1998 Slezan FM 4:07
3 Lubojacká Ivana 1998 1. Běžecký Jablunkov 4:19
4 Rašková Iveta 1998 Slezan FM 4:34
5 Lisníková Soňa 1998 Slezan FM 4:54
6 Čaganová Monika 1998 Slezan FM 5:34
Chlapci 1997/1998 - 900 m
1 Tesarčík Jan 1998 Slezan FM 3:32 min.
2 Janeček Dominik 1998 Slezan FM 3:56
3 Martinák Zdeněk 1998 Slezan FM 4:05
4 Metz Tomáš 1998 Slezan FM 5:11
Dívky 1995/1996 - 1500 m
1 Siebeltová Veronika 1996 Slezan FM 7:07 min.
2 Siebeltová Kateřina 1996 Slezan FM 7:27
3 Poláčková Pavlína 1996 EKOL team o.s. 7:48
4 Závorková Natálie 1996 Slezan FM 8:12
5 Danysová Michaela 1995 Slezan FM 9:17
Chlapci 1995/1996 - 1500  m
1 Gaura Adam 1996 Třinec 6:03 min.
2 Raška Daniel 1996 Slezan FM 6:43
3 Szymala Pavel 1995 FM 7:56
4 Kopeček Petr 1996 Tom Divočáci 8:52
Pořadatel Ski areál Opálená  
Hlavní rozhodčí Nejezchleba Josef  
         
Závod se konal na okruhu s převýšením 650 m. Proběhl za stálého deště, chladu a větru při teplotě
10°C. Bez zranění a protestů. Celkem startovalo 94 závodníků a 107 dětí. 

Další