Výsledky IV. ročník

Ski areál Opálená      4. ročník          12. 10. 2013

Muži do 39 let 

umístění JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Robert Krupička 1978 Salomon 58:58
2 Andrzej Dlugosz 1978 JM Demolex Bardejov 59:35
3 Wosik Daniel 1980 RMD MONTRAIL TEAM 1:00:27
4 Tomáš Lichý 1994 1. Běžecký Jablunkov 1:01:54
5 Radim Kasalík 1981 Beka Kravaře 1:02:16
6 Jan Zemaník 1990 Salomon/Suunto team 1:05:08
7 Petr Lukeš 1992 SSK Vítkovice 1:06:38
8 Michal Ostruszka 1992 TJ TŽ Třinec 1:08:07
9 Tomas Blabla 1982 Janovice-Bystré 1:09:11
10 Tomáš Maceček 1991 Ostrava 1:09:11
11 Adam Ondruch 1990 X-TRAIL ORLOVÁ 1:10:14
12 Karel Axmann 1983 Vlčí Důl 1:10:42
13 Daniel Raška 1996 TJ Slezan F-M 1:13:06
14 Karel Kowalik 1988 Čeladná 1:13:12
15 Pavel Říha 1977
1:14:10
16 David Flaša 1989 Vinotéka U Karla 1:14:33
17 Petr Choleva 1974 Lítací Jelen 1:15:06
18 Radovan Jašek 1980 Frenštát p. R. 1:15:19
19 Tomáš Růžička 1979 Rekoimex Brno 1:15:31
20 Michal Navrátil 1974 The Cooling Birds 1:16:26
21 Miroslav Letko 1981 Manín PB 1:16:50
22 Pavel Hověžák 1975 AC Moravská Slávia Brno 1:18:22
23 Jiří Karásek 1975 Baška team 1:18:48
24 Tomáš Štverák 1995 The cooling Birds 1:20:00
25 Jan Šrubař 1986 TJ Slezan FM 1:21:01
26 Lukáš Marek 1993 Ostrava 1:22:08
27 Michael Václavík 1976 Pržno 1:22:41
28 Josef Březina 1993 Pells Racing 1:23:26
29 Tomáš Goga 1984 Pardubice 1:23:50
30 Matěj Vrána 1994 Ostrava 1:23:53
31 Lukáš Vrubel 1989 Ski Opálená 1:24:37
32 Teodor Stojanovič 1991 Frýdlant nad Ostravicí 1:25:10
33 Tomáš Weissmann 1989 Staříč 1:27:26
34 Jakub Cenkl 1983
1:27:30
35 Adam Petrašek 1986 Ostrava 1:27:46
36 Tomáš Sikora 1974 X-TRAIL ORLOVÁ 1:28:05
37 Karel Glogar 1984 Salomon/Suunto 1:29:29
38 Michal Cieslar 1981 Rungo.cz 1:29:54
39 Jan Mynar 1986 Kuncice/MTB Ondrejnik 1:30:00
40 Jan Malošík 1985 CYKLOKRÁM Havířov 1:30:29
41 Miroslav Szarowski 1974 Orlová 1:30:38
42 Petr Wilczyński 1976 Ostrava 1:30:39
43 Zdeněk Martinák 1998 TJ Slezan F-M 1:31:02
44 Ondřej Němec 1976 Opava 1:31:25
45 Zdeněk Popelář 1978 Beskydští lenoši 1:32:32
46 Jiří Ježíšek 1992 Ostrava 1:33:04
47 Tomáš Cenkl 1978 Praha 1:37:02
48 Vítězslav Krnáč 1977
1:37:23
49 Pavel Rajnoha 1979 Olomouc 1:37:51
50 Jiří Kokeš 1979 Čeladná 1:38:13
51 Jakub Larysz 1986 HO Staré Město 1:38:36
52 Klupa Michal 1983
1:38:50
53 Lukáš Sládeček 1995
1:40:16
54 Tomáš Khin 1977
1:41:42
55 Marek Szafarczyk 1988 Frydek-Místek 1:44:17
56 Petr Dej 1989 Pohádkový Drak Ostrava 1:44:33
57 Jiří Švarc 1980 Ivančice 1:45:52
58 Pavel Mráz 1976 DGP 1:46:51
59 Lukáš Vacula 1980 Ostrava 1:47:51
60 Lukáš Filip 1975 Korfbal Kolín 1:50:17
61 Michal Fajnor 1979 Čeladná 1:52:35



Muži 40-49 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Tomasz Wrobel 1973 MKS Centrum 1:04:03
2 Vladan Šindelek 1967 Tis Vilhelm 1:04:32
3 Ľuboš Kováčik 1966 Súľov-Hradná 1:04:55
4 Pavel Braniš 1969 Příbram 1:10:47
5 Richard Helcel 1972 BK sak Karvina 1:11:47
6 Pavel Szebesta 1968 Burik Team 1:11:57
7 Edvard Rajnoch 1966 1. Běžecký Jablunkov 1:13:00
8 Tomáš Nohejl 1967 SK DNF 1:16:23
9 Dušan Lichý 1967 Splašení Goroli 1:18:46
10 Patrik Chýlek 1973 Tichá/ C.K.Continental Fr 1:19:06
11 Miroslav Ondřejka 1971 CK Continental Frenštát 1:19:20
12 Tomáš Ernst 1973 Tj TŽ Třinec 1:19:41
13 Milan Ščibráni 1973 Ostrava 1:21:04
14 Roman Baláž 1965 BalážEXTREME-TEAM Ostrava 1:21:18
15 Stanislav Baletka 1970 Tichá 1:23:28
16 RIchard Hrček 1969 Čeladná 1:26:11
17 Mariusz Supik 1969 1.Běžecký Jablunkov 1:26:29
18 Petr Tončík 1971 Multip Nový Jičín 1:28:25
19 Kamil Lubojacki 1971 1.Běžecký Jablunkov 1:32:44
20 Pavel Felcman 1964 Pražmo 1:32:46
21 Jan Kratochvíl 1973 Ostrava-Zábřeh 1:39:23
22 Libor Karásek 1973 frýdlant n. o. 1:43:20


Muži 50-59 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Josef Poduška 1962 MK Kladno 1:05:05
2 Petr Škrabánek 1960 Bílovec/MK Seitl Ostrava 1:10:56
3 Roman Slowioczek 1959 MK Seitl Ostrava 1:15:57
4 Radomír Šnevajs 1963 KHB Radegast 1:20:42
5 Zdeněk Kacíř 1956
1:22:38
6 Oldřich Pavlica 1960 Čeladná 1:25:31
7 Martin Dvořák 1960 SK DNF 1:29:26
8 Lubomír Krupa 1961 SK Oceláci Ostrava 1:30:34
9 Ladislav Březina 1961 Ostravice 1:32:27
10 Jiří Hudák 1955 TJ Bílina 1:33:34
11 Zdeněk Martinák 1960 TJ Slezan F-M 1:45:05
12 Libor Vojtek 1958
1:46:12



Muži nad 60 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Josef Smola 1951 MK Seitl Ostrava 1:29:45
2 Petr Cizmar 1949 Cykloklub NJ 1:32:33
3 Karel Rechtenberg 1947 Frýdlant n. Ostr./PJR Fre 1:41:37
4 Václav Vilhelm 1951 TiS Vilhelm F-M 1:44:20
5 František Holec 1946 Pepa Team F-M 1:46:57
6 Jaroslav Gaman 1935 Avant Havířov 1:57:35



Ženy do 34 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Marie Miličková 1992 HVĚZDA SKP Pardubice 1:16:30
2 Adéla Esentierová 1988 Baláž EXTREME-TEAM Ostrav 1:21:17
3 Andrea Krstevová 1985 SSK Vítkovice 1:24:19
4 Tereza Samiecová 1986 Pepa Team Frýdek-Místek 1:42:39
5 Lenka Švarcová 1984 Ivančice 1:48:58
6 Olga Cichá 1979 Třinec 1:56:33



Ženy 35-44 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Iva Milesová 1977 PSK Olymp Praha 1:14:15
2 Linda Beniačová 1978 Žilina 1:22:40
3 Helena Benčová 1974 TJ Slezan FM 1:36:19
4 Monika Tlačová 1975 Beskydšti Lenoši 1:38:37
5 Klára Maštalířová 1971 TJ Slezan F-M 1:50:36
6 Renáta Mrázová 1975 RK STAN 1:54:46
7 Michaela Kostrhounová 1978 Ostrava 2:29:03



Ženy nad 45 let

DIVPLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB finish
1 Ludmila Šokalová 1956 Pepa Team F-M 1:34:38
2 Renata Zdařilová 1968 Dolní Domaslavice 1:36:59
3 Zdeňka Chlubnová 1962 Pardubice 1:39:44
4 Libuše Kuchařová 1962 MK Seitl Ostrava 1:43:54



Závod mládeže:

Žáci 2006 a mladší




place JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH
1 Jan Klimas 2006 TJ Slezan F-M 0:40
2 Julie Mrčková 2006 TJ Slezan F-M 0:44
3 Prokop Říha 2006
0:49
4 Beáta Marková 2006 LK Veřovice 0:49
5 Šmíd Patrik 2007 LK Veřovice 0:51
6 Barbora Ningerová 2007 Malenovice 0:52
7 Kristián Lichý 2006
0:53
8 Tobiáš Helstein 2007 TJ Slezan F-M 0:53
9 Barbora Kvášová 2007 TJ Slezan F-M 0:54
10 Viktorie Bartoňová 2008 TJ Slezan F-M 0:55
11 Ellen Burkovičová 2008 TJ Slezan F-M 0:56
12 Anna Václavíková 2007 Pržno 0:57
13 Ondřej Szarowski 2008 HC Orlová 0:59
14 Pavel Bizoň 2007 TJ Slezan F-M 1:00
15 Hana Velková 2007 Atletika Poruba 1:01
16 Lucie Pavlicová 2008 Čeladná 1:01
17 Marek Koval 2006
1:02
18 Tereza Vaňková 2006 Vratimov 1:02
19 Eliška Říhová 2008 TJ Slezan F-M 1:03
20 Štěpán Ondřejka 2007 CK Continental Frenštát 1:03
21 Aneta Strhanová 2008
1:06
22 Václav Szkatula 2009 Mosty 1:08
23 Alexander Strhan 2006
1:10
24 Samuel Šnevajs 2008
1:10
25 Šimin Václavík 2008 Pržno 1:10
26 Miroslav Myška 2009 Slezan FM 1:12
27 Ema Mrázová 2009 DGP - RK STAN 1:27
28 Anna Balážová 2009 Baláž EXTREME-TEAM Ostrav 1:27
29 Nikol Ernstová 2010 Třinec 1:32
30 Šimon Mičulka 2009
2:12
Žáci 2004-2005




PLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH
1 Marek Sikora 2004 1. Běžecký Jablunkov 0:44
2 František Szkatula 2004 1. Běžecký Jablunkov 0:48
3 Anežka Bojková 2004 1. Běžecký Jablunkov 0:48
4 Filip Zielina 2004 1. Běžecký Jablunkov 0:48
5 Markéta Sikorová 2005 1. Běžecký Jablunkov 0:49
6 Michala Pondělíčková 2005 Ostrava/SSK Vítkovice 0:51
7 Žaneta Jyřičná 2004 TJ Slezan F-M 0:51
8 David Surovec 2005 SSK Vítkovice 0:53
9 Martin Vlk 2005 TJ Slezan F-M 0:53
10 Josef Hájovský 2005 TJ Slezan F-M 0:54
11 Natálie Ernstová 2005 TJ TŽ Třinec 0:54
12 David Baletka 2005 Ticha 0:55
13 Ema Feilhauerová 2005 Kopřivnice 0:55
14 Kristýna Bizoňová 2004 TJ Slezan F-M 0:55
15 Týna Kozlová 2005 TJ Slezan F-M 0:55
16 Radim Handl 2005 Lítající jelen 0:56
17 Martin Chrostek 2004 Frýdek - Místek,Lašský sp 0:57
18 Adéla Buczková 2005 TJ Slezan F-M 0:58
19 Nicol Novák 2005 LKV Veřovice 0:58
20 Hana Maštalířová 2005 TJ Slezan F-M 0:58
21 Nikola Pavlíčková 2005 Atletika Frýdek Místek 0:59
22 Karolina Feriková 2004
1:01
23 Natálie Chýlková 2005 Tichá 1:04
24 Lucie Straková 2004 ZŠ Fryčovice 1:10
25 Anna Šnevajsová 2005
1:16
Chlapci 1998-2003




PLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH
1 Jan Tesarčík 1998 TJ Slezan F-M 2:08
2 Marek Czeczotka 1998 1. Běžecký Jablunkov 2:09
3 René Sasyn 2000 1. Běžecký Jablunkov 2:21
4 Jan Kváš 2000 TJ Slezan F-M 2:21
5 Tomáš Szymala 2000 TJ Slezan F-M 2:22
6 Zdeněk Martinák 1998 TJ Slezan F-M 2:32
7 Lukáš Vlk 2003 TJ Slezan F-M 2:34
8 Vojtěch Pražák 2000 AK Kopřivnice 2:36
9 Jan Lubojacki 2002 1. Běžecký Jablunkov 2:37
10 Patrik Lučan 2001 Slezan 2:38
11 Michal Němec 1999 TJ Slezan F-M 2:40
12 Michal Gaura 2000 TJ TŽ Třinec 2:45
13 Erik Tuharský 2001 Salomon-Run 2:52
14 Jiří Pavelek 2003 TJ Slezan F-M 2:53
15 Petr Vaněk 2002 Vratimov 2:53
16 Šimon Skuplík 2001 TJ Slezan F-M 2:54
17 Šimon Choleva 2003 Lítací jelen 2:55
18 Robin Dorotík 2003 TJ Slezan F-M 2:56
19 Matěj Veselý 2001
3:00
20 Robert Charvát 2003
3:00
21 Kamil Sikora 2002 1. Běžecký Jablunkov 3:01
22 Lukáš Burkovič 2002 TJ Slezan F-M 3:02
23 David Handl 2002 Lítací jelen 3:03
24 Pavel Velek 2003 Atletika Poruba 3:06
25 Kryštof Choleva 2001 Lítací jelen 3:16
26 Jan Ondřejka 2002 CK Continental Frenštát 3:20
27 Daniel Kurečka 2003
3:33
28 Petr Mikeska 2003
4:01
Dívky 1998-2003




PLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH
1 Helena Benčová 1998 TJ Slezan F-M 2:19
2 Petra Pavlásková 1999 TJ Slezan F-M 2:20
3 Kateřina Krtková 1998 TJ Slezan F-M 2:23
4 Ivana Lubojacká 1998 1. Běžecký Jablunkov 2:27
5 Eliška Kopcová 2001 TJ Slezan F-M 2:28
6 Iveta Rašková 1998 TJ Slezan F-M 2:30
7 Anežka Pražáková 2001 AK Kopřivnice 2:31
8 Adéla Lojkásková 2001 TJ Slezan F-M 2:33
9 Tereza Bencová 1999 TJ Slezan F-M 2:35
10 Jana Swierkošová 2001 TJ Slezan F-M 2:36
11 Karolína Sasynová 2002 1. Běžecký Jablunkov 2:41
12 Kristýna Škanderová 1999 TJ Slezan F-M 2:42
13 Sára Novotná 2002 TJ Slezan F-M 2:43
14 Taťána Barvíková 2001 TJ Slezan F-M 2:46
15 Soňa Lisníková 1998 TJ Slezan F-M 2:48
16 Denisa Sikorová 2001 1. Běžecký Jablunkov 2:48
17 Kateřina Supiková 2003 1. Běžecký Jablunkov 2:49
18 Iva Štefková 2000 1. Běžecký Jablunkov 2:51
19 Laura Wludyková 2002 TJ Slezan F-M 2:52
20 Klára Ningerová 2003 TJ Slezan F-M 2:52
21 Klára Mynářová 1998 TJ Slezan F-M 2:54
22 Lucie Vaňková 2000 Vratimov 2:55
23 Magdaléna Žurovcová 2002 TJ Slezan F-M 3:02
24 Denisa Pánková 2002 TJ Slezan F-M 3:05
25 Mojisola Akerele 2003 TJ Slezan F-M 3:06
26 Sabina Závodná 2002 TJ Slezan F-M 3:07
27 Beáta Buczková 2003 TJ Slezan F-M 3:07
28 Klárka Nováková 2002 TJ Slezan F-M 3:08
29 Andrea Sakalová 2003
3:12
30 Patricie Chýlková 2001 Tichá 3:24
31 Aneta Štalzerová 2003 Tj Slezan F-M 3:27
Dorost 1996-1997




PLACE JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH
1 Marek Chrascina 1997 1. Běžecký Jablunkov 3:35
2 Adam Gaura 1996 TJ TŽ Třinec 3:37
3 Veronika Siebeltová 1996 TJ Slezan F-M 4:24
4 Kateřina Siebeltová 1996 TJ Slezan F-M 4:35
5 Natálie Závorková 1996 TJ Slezan F-M 4:49

Další